вівторок, 8 вересня 2015 р.

Мій шлях у Moodle: крок за кроком

               Зовсім недавно я прочитала про можливість попрацювати на платформі Edu CLOUD “MOODLE” з усіма правами адміністрування і створення навчального контенту. Можливість спробувати щось нове, захоплююче, зрозуміле нашим дітям краще ніж нам захопила мене.                      
Вперше я спробувала свої сили працюючи на платформі під керівництвом Г.Р.Корицької. Слухаючи мудрого наставника група дивосвітівців наповнювала своїми доробками курс “Проектування українськомовного середовища”. Пам”ятаю навіть свій вірш:
Дружно взявся Дивосвіт в хмарах працювати
 І незнаний ІТ- світ всім МО вивчати! 
 Як створити власний блог, папку,Google-форму, 
 Як усе це загрузить на якусь платформу… 
 Але всьому навчимось, хоч і буде важко, 
 Адже в школі є девіз-ми ж таке- найкращі! 
             Але курс закінчився і працював лише той, хто хотів. Як же змінити це становище? Як зробити так, щоб знову у всіх горіли очі, всі перекидались незнайомими термінами, зрозумілими для всіх, як домогтися, щоб учні кожного дня чекали від тебе якусь родзинку? І я зрозуміла, що треба вчитись, та як говорить наш наставник-п. Денис,”Навчатись- навчаючи”. Дуже багато труднощів, як кажуть “Треба вчити мат. частину”... адже знань у випускника десятирічки 1978 р. з інтернет технологій не дуже багато, але я вірю що хмари колись підкоряться нам і ми опануємо курс. Ще хочу подякувати п.Денису за безмежне терпіння і колегам-”студентам” за допомогу, за підказки, за людяність та за вірність обраній справі.

Немає коментарів:

Дописати коментар